Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"

Oferta na morzu
Chcesz zasmakować prawdziwej żeglarskiej przygody? Członkowie YKP Bielsko od wielu lat organizują rejsy na wielu morzach i oceanach. Zorganizowaliśmy już udane wyprawy na Karaiby, Ocean Indyjski, nasi klubowicze dopłynęli na Islandię, a nawet Antarktydę. Co roku żeglujemy po Bałtyku, Morzu Śródziemnym i po wyspach Kanaryjskich, oraz organizujemy wyprawy w różne ciekawe zakątki globu. Naszą aktualną działalność morską realizujemy wspólnie z JoinUs - firmą tworzoną i prowadzoną przez naszych członków oraz wychowanków, którzy są gwarantem profesjonalizmu, rzetelności i wysokiego poziom usług.

Wspólnie z JoinUs co roku organizujemy ciekawe etapowe rejsy morskie, dopłynęliśmy już między innymi na Norkapp, byliśmy w Istambule, na Islandii oraz w wielu portach Afryki. W sezonie 2013 płyniemy z Islandii przez Hebrydy i Szkocję do Irlandii, z północnego Adriatyku, przez Chorwację, Czarnogórę, Albanię i morze Jońskie na Kretę, oraz z Krety przez Sycylię, Tunezję, Baleary, Gibraltar i Maroko na wyspy Kanaryjskie. Wszystkim członkom Yacht Klubu Polski Bielsko oferujemy 10% zniżki na miejsca w naszych rejsach. Zapraszamy do udziału w naszych wyprawach!

Chcących żeglować z rodziną lub przyjaciółmi, wspieramy w organizacji własnych rejsów na jachtach charterowych. Współpracujemy tylko z samodzielnie zweryfikowanymi partnerami w różnych zakątkach globu, wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem w organizacji rejsu, doradzamy, pomagamy w formalnościach, udostępniamy dodatkowy sprzęt, wynajmujemy busy do transportu załogi, a chętnym zapewniamy także opiekę doświadczonego skipera. Świadczymy także wsparcie w trakcie trwania rejsu, pomagamy planować trasę, monitorujemy pogodę i aktywnie pomagamy rozwiązywać problemy. Wszystkim członkom Yacht Klubu Polski Bielsko oferujemy 10% zniżki na charter jachtów morskich.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług:

Organizatorów rejsów morskich, chcących zamieścić na portalu ykpb.pl ogłoszenia o wolnej koi prosimy o kontakt pod adres biuro@ykpb.pl.

Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko