Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"

Co wybrać z naszej oferty?

    Zachęcamy do przeczytania poniższych opisów typów przyszłych żeglarzy. Opcje dobrane zostały do prymarnych cech charakteru i upodobań przyszłego Neofity. ;-)

Wybierz odpowiadający Ci typ i Stopy wody pod kilem!!!

Typ 1:
Zmotoryzowany amator wieczornych kolacji domowych. Zapracowany, zagoniony, cierpiący na chroniczny brak czasu. Uzależniony od szkoły, pracy, domu, rodziny. Ceniący wieczorne spotkania z bliskimi. Lubiący jednak weekendowy kontakt z naturą wielbiciel gorączki sobotniej nocy na przystani żeglarskiej. To właśnie - Uczestnik wiosennego, letniego lub jesiennego kursu weekendowego na stopień żeglarza jachtowego.

Typ 2:
Małoletni, cierpiący na nadopiekuńczych rodziców amator żeglarskich przygód. Wakacyjny leniuszek dysponujący wolnymi przedpołudniami, rezerwujący wieczory dla przyjaciół. Zmotoryzowany niewolnik niskiego budżetu domowego. Osobnik o upodobaniach stacjonarno - stadnych, nienawidzący niewygód, ciasnoty i wilgoci. Miłośnik mocnych wrażeń żeglarskich na malowniczo położonym akwenie górskim. To właśnie - Uczestnik letnich kursów szkoleniowych na patent żeglarza jachtowego.

Typ 3:
Poszukujący przygód przyszły żeglarz. Wędrowiec, który uwielbia ciągłe zmiany otoczenia, kontakt z dziką, nieokiełznaną naturą. Kochający zwierzęta - łabędzie, konie, kormorany, komary i muchy. Czasem także ryby. W 1/10 masochista, któremu nie obcy kontakt z wilgocią i "obiecującą" ciasnotą. Poszukiwacz mocnych wrażeń pragnący robić stopnie żeglarskie - to Uczestnik naszych rejsów szkoleniowych na Mazurach.

Typ 4:
Jak wyżej, tylko bez kursu na stopnie żeglarskie. Ktoś kto ceni sobie klasyczne lenistwo i błogie, niczym nie skrępowane WZPJ (wożenie zadka po jeziorze). Jeśli to Ty tzn., że jesteś urodzonym Uczestnikiem rejsu rekreacyjnego na Mazurach.

Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko